Başta Tel Erozyon, Hızlı Delik Delme Tezgahı ve Dalma Erozyon Tezgahları olmak üzere EROZYON konusunda uzman satış ve servis ekibiyle yaklaşık 17 yıldır Türkiye'deki kalıpçılık sektörüne hizmet eden Mikron CNC Ltd.şti. firması, yaklaşık 33 yıllık tecrübesiyle sektördeki atılımlarına devam etmektedir.

CNC Tel Erozyon Tezgahı konusunda SPM (Seoul Precision Machinery) marka Tel Erozyon Tezgahı ile piyasada adını duyuran Mikron CNC, 2003 yılından itibaren yapmış olduğu satış ve vermiş olduğu satış sonrası servis desteğiyle dikkat çekmektedir.

CNC Tel Erozyon konusu, diğer tezgahlar gibi olmayıp ayrı bir tecrübe ve kesim tekniği konusunda ayrı bir uzmanlık istemektedir; bu yüzden satış sonrası eğitim ve servis desteği çok önemlidir. Bünyesinde bulundurduğu, konusunda uzman eğitim ve servis ekibiyle müşterilerine tam anlamıyla destek vermektedir.

Tel erozyon tezgahının yanında en çok ihtiyaç duyulan bir tezgah olan HIZLI DELıK DELME TEZGAHI için ise, CASTEK (Tayvan) firmasının Türkiye tek yetkili mümessili olarak Türkiye'deki kalıpçılık sektörüne hizmet etmeye devam eden, Mikron CNC firması bu konuda da müşterilerine 'Yeni Teknolojiler' sunmaya devam ediyor. CASTEK firması, Tayvan'da üretilen toplam delik delme tezgah pazarının yaklaşık %80'ini elinde bulundurmaktadır.
1
Merhaba,
CNC Makinaları için size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by